You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Vestuviniai, proginiai filmai

Profesionaliai filmuoju vestuves, jubiliejus arba kitas šventes.

Filmuoti važiuoju į bet kur Lietuvos kraštą (iš Kauno).

Dirbu penktadieniais, šeštadieniais arba bet kuriomis kitomis savaitės dienomis.

Filmuoju HVR-V1E kamera. 

Esu lankstus ir sukalbamas.

 

+370 698 77523

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Individualios veiklos pažyma Nr 310978

 

 

* * *


Paprastai filmuoti pradedame nuo palydų iš namų arba nuo to momento, kai nuotaka ima puoštis, gražintis, ruoštis dienos šventei. Ir filmuojama iki pusės pirmos nakties. Dienos ir vakaro metu viską pastebime ir viską nufilmuojame - nieko nepraleidžiame. Filmuodami jaunavedžių nevarinėjame, jų nestabdome, neprašome pakartoti kokio nors veiksmo iš naujo. Stengiamės likti kuo mažiau pastebimi, netrukdyti šventės eigai. Nesgi vestuvės yra ne filmavimo aikštelė, o šventė. Žmonės turi švęsti, o mūsų pareiga viską tinkamai, korektiškai, gerai ir profesionaliai nufilmuoti, nepraleidžiant nė vienos smulkmenos. Filmuojame HDV kameromis - taigi kokybė yra gera. Svarbiausia kad vestuvių dieną būtų geras oras. Tačiau netgi lietingą dieną darome viską kas įmanoma - taip sakant, blogo oro nebūna.

Jūs galite užsisakyti tik filmavimą - visai dienai, iki baliaus pradžios, arba tik ceremonijos filmavimui. Filmuotą medžiagą įrašome į DVD arba į Jūsų pateiktą laikmeną. Jeigu pageidausite, iš filmuotos medžiagos sukursime filmą. Galite užsisakyti du operatorius arba filmavimą dviem dienom. Viskas priklauso nuo to, kiek ketinate skirti tam pinigėlių.

Mūsų sumontuoti filmai paprastai būna 35-38 minučių trukmės. Tokie filmai tikrai nenusibosta, neprailgsta žiūrėti. Netenka griebus distancinį prasukinėti nuobodžių epizodų - paprasčiausiai jų nebūna. Ir tikrai tokios trukmės filme atsispindi be išimties visi dienos įvykiai. Jeigu kam kyla klausimas kaip tai įmanoma ar išvis įmanoma, atsakysiu: kruopštus, dinamiškas montažas + saikingai palikti natūralūs garsai - štai ir visa paslaptis. Kitaip sakant daug daug įdedant darbo, daug valandų praleidžiant prie Jūsų filmo sukūrimo, galima paseikti puikių rezultatų.

Muzika atskiriems filmo epizodams parenkame pagal jų nuotaiką ir ritmą. Tačiau, jeigu Jūs pageidausite, galite pateikti savo mėgstamus muzikinius kūrinius ir jie tikrai bus panaudoti.

Filmą Jums sukursime per 14 arba 28 dienas nuo vestuvių datos. Juk visi mes norime produktą pamatyti kuo greičiau. Taigi, neuždelsime.

Be filmo Jūs dar gausite ir visą, nemontuotą filmuotą medžiągą - archyvams. Kurią greičiausiai pasižiūrėsite sykį ar porą. Bet turėti ją taipogi labai svarbu. Galbūt Jūsų vaikai arba anūkai kada nors panaudos ją kuriant jubiliejinius ar kitokius filmus.

Jeigu manote, kad Jums vestuvių filmo nereikia - greičiausiai klystate. Laikui bėgant iš atminties išsitrins daugelis tos dienos epizodų.

Jeigu manote, kad Jums pakaks vien nuotraukų - vėlgi greičiausiai klystate. Nuotraukos bus gražios, bet jos be garso, be judesio. Nuotraukose bus užfiksuota daug gražių akimirkų, bet ne visos. Kiekvieną sykį žiūrint filmą, jis padės Jums iš naujo išgyventi seniai pamirštas, nublankusias emocijas, padės atgaivinti tos dienos atmosferą, nuotaiką, įvykius. Visko reikia: ir nuotraukų, ir filmo.

Jeigu manote, kad Jūsų vestuves pafilmuos draugai savo mėgėjiškomis kameromis - klystate. Taip, jie filmuos, bet nepamirškite kad Jūsų vestuvėse jie dalyvaus kaip svečiai ir norės švęsti, o ne dirbti. O kai pažiūrėsite jų filmuotą medžiagą - pasigailėsite kad nenusamdėte profesionalaus, savo darbą išmanančio video operatoriaus.

Jūs labai daug įdėsite pastangų ruošiantis šventei. Kruopšiai rinksites suknutę, kostiumą, papuošalus, norėsite kad Jūsų puokštė būtų išskirtinė, važiuosite limuzinu arba kitu išskirtiu automobiliu, stengsitės kad vaišių stalas būtų be priekaištų, rinksitės puotos vietą, ieškosite gerų muzikantų, gero vestuvių vedančiojo ir t.t.. Iš tiesų įdėsite labai daug pastangų. Ir jei pagailėsite pinigų geram videooperatoriui, geram fotografui - ko bus vertos Jūsų pastangos. Juk net patys gražiausi dalykai labai greitai užsimiršta. Tad Nepagailėkite pinigų, nei filmui, nei nuotraukoms.

Jei susidomėjote mūsų paslaugomis - visokias detales ir niuansus aptarsime susitikimo metu. Sambinkite arba rašykite. Ir klauskite. Iki malonių susitikimų.