Straipsniai

Reklaminės kampanijos sėkmės garantas – video reklama

Įmonės ieško inovatyvių rinkodaros sprendimų. Jei skaitote šį sakinį, gali būti - jūs esate kaip tik tokios įmonės vadovas ar atsakingas už rinkodarą specialistas. Inovatyvūs sprendimai nebūtinai atpigins reklamos sklaidos kaštus, bet būtinai didins pelnus, jei pasirinktos geros inovacinės priemonės. Paskaitykit šį straipsnį. Mes kalbame, apie naujas formas įgaunančią video reklamą. Keletas žemiau išdėstytų minčių jums gali praversti.

Kalbant apie inovatyvius rinkodaros elementus, internetinė video reklama – tai naujos tendencijos įmonių strateginiuose rinkodaros planuose. Galimybės pritraukti naujų klientų labai didelės. Jei pasinaudosite naujomis galimybėmis, ženkliai padidinsite pardavimus ir pelną. Svarbiausia - video reklama tampa prieinama ir smulkiąjam, ir vidutiniam, ir net mikro verslui.

Sulauksite regimos sėkmės, įgysite vertės ir klientams būsite patrauklesni, išsiskirsite iš savo konkurentų, jei savo produktui apibūdinti, pristatyti naudosite informacinius video filmus. O vėliau, klientui įsigijus produktą - naudosite video filmus kaip mokomąją, techninio palaikymo priemonę. Žmonėms tai patinka. Žmonės lengviau perpras ir greičiau sužinos apie įmonės produkto galimybes ir greičiau išmoks valdyti jūsų produktus, jei prieš tai pažiūrės mokomąjį ar informacinį filmą. Nereklamuokite prikišamai savo prekės, o pasakokite apie ją - žmonėms reikia informacijos. Leiskite jiems patiems nuspręsti, kad jiems reikia jūsų prekių ar paslaugų. Vaizdinės mokomosios priemonės populiarios mokymo įstaigose ir tam yra psichologinių, bei fiziologinių priežasčių. Vizualią informaciją žmonės lengviau įsisavina. Prezentacijų metu taip pat naudojamos vaizdinės priemonės. Jūsų klientai yra žmonės, kaip ir jūs. Fiziologinės sandaros ypatybės – tos pačios. Skiriasi tik patirtys. Leiskite savo klientams patirti jūsų produktų naudą patogiai žiūrint informacinius reklaminius filmus. Technologinės prielaidos tokiam patogumui jau yra. Lietuvoje jos ypač geros. Didžiulis procentas žmonių turi kompiuterius ir interneto prieigą. Vis daugiau net vyresnio amžiaus vartotojų geba kompiuteriu skaityti žinias, žiūrėti vaizdines priemones.

Atkreipkite dėmesį kiek daug įmonių interneto versle naudoja internetinę video reklamą produktų pardavimų vystymo strategijose.

Video reklama – galinga priemonė. Galite parodyti kaip veikia prietaisai, prekės, paslaugos. Parodote savo kvalifikacijos lygį, atrodote patikimi, pažangūs, modernūs. Galite parodyti vartotojų atsiliepimus. Ne trumpus televizinius-reklaminius, o labai įtikinamus, tikrų žmonių atsiliepimus su tikromis prekėmis rankose. Galbūt, su nežymia kritika, užtat gerai įtikinančia. Klientai pasisėmė patirties. Nebeužtenka trumpos, keliolikos sekundžių televizinės reklamos, plačiai pagarsėjusios ir užsitarnavusios "melagės" vardą.

Internetinė video reklama eksperų vertinama kaip efektyvus įrankis įtikinti klientus, kad jais bus pasirūpinta. Klientas jaučiasi saugesnis. Pirkimai paremti protu ir emocijomis. Video reklama puikiai veikia emocijas ir daro įtaką sprendimams pirkti.

Internetinė video reklama puikus įrankis ir dėl to, kad potencialiai galite pasiekti milžinišką arba maksimalią tikėtiną auditoriją. Esmė ta, kad žmonės dalinasi informacija. Ne visi mėgsta ir turi galimybę skaityti. Bet visi komunikuoja ir dalinasi. Yra didelė tikimybė, kad jūsų video reklamos turiniu žmonės dalinsis. Tai beveik jūsų tiesioginis kontaktas su potencialiu klientu, kurio kitais būdais nepasiektumėte.

Internetas – pigesnis už tiesioginį eterį vaizdinei reklamai. Tai apskritai pigiausias ir potencialiai efektyviausias būdas reklamuoti prekes ir produktus. Manote, tai per daug sudėtinga, dar ne laikas, neturite pakankamai finansinės galios? Pagalvokite dar kartą.

Jau sukurta pakankamai produktų ir techninių galimybių išnaudoti tokios reklamos formos teikiamus privalumus. Žinoma, įrankius reikia pažinti, mokėti naudotis. Žinome keletą nebrangių būdų, nuo ko galėtumėte pradėti. Jums nebūtina susipažinti su naujomis technologijomis. Jums tik reikia gero patarimo. Bet svarbiausia turite suprasti, kad nedaug investavę, galite ženkliai ir ilgam padidinti pardavimus.

Komentarai (0)

liko simbolių 500

Cancel or